Do góry
 

Jak działamy

Nasz Skup Aut posiada oddziały w miastach w Wielkopolsce. Nasi konsultanci są także w stanie dojechać w każde miejsce wskazane przez klienta.

Skup Aut – Jak działamy

Z pewnością mniej więcej wiesz co to jest skup aut. W Kaliszu i okolicach na pewno widziałeś niejednokrotnie wiele tego typu firm. Zastanawiasz się więc być może, jak to możliwe, że przy takiej konkurencji nasz skup aut funkcjonuje nieprzerwanie na rynku już od kilkunastu lat?

Wyróżniamy się spośród konkurencji. Nasz Skup Aut pomimo swojej długiej pozycji na rynku wyróżnia nowoczesność i chęć nieustannego rozwoju. Najważniejszy dla nas jest nasz Klient. Dlatego naszym Klientom oferujemy najwyższe ceny za odkup aut i zapewniamy przy tym najwyższą jakość naszych usług.

W kodzie DNA naszej działalności zawarty jest profesjonalizm oraz szybkość. Kupując od Ciebie auto od razu rozpoczynamy poszukiwania klienta, który będzie tym samochodem zainteresowany. Co prawda, nasza prowizja jest minimalna, ale szybka sprzedaż jest w stanie zagwarantować nam płynność finansową. Płynność finansowa umożliwia nam natychmiastowe wypłaty za Państwa samochody. Jesteśmy w stanie od Państwa kupić samochód jeszcze tego samego dnia. Ponadto nasz skup aut działa na terenie nie tylko Kalisza, ale i całego województwa wielkopolskiego.

Jeżeli chcielibyście sprzedać swój samochód dealerowi lub prywatnie, na pewno moglibyście otrzymać dużą niższą kwotę odkupu, a na dodatek marnujecie woj czas, który musicie włożyć chociażby w szukaniu klientów. Po odkupieniu od Was auta, pojazd trafia na nasz plac. Mieścimy nawet 600 samochodów. Jesteśmy dużą firmą. Obsługujemy klientów również spoza granic naszego kraju.

Nasz Skup Aut posiada oddziały w całej Wielkopolsce. Nasi mobilni konsultanci są w stanie dojechać w każde miejsce wskazane przez klienta. Z gotówką. Nie musisz, więc wychodzić z domu, aby sprzedać auto.

WYPEŁNIJ FORMULARZ JUŻ TERAZ!