Do góry
 

Częste pytania

Sprzedaż auta może odbyć się w każdym wyznaczonym przez Ciebie miejscu w Kaliszu lub na terenie województwa wielkopolskiego, albo też w naszej siedzibie. Dojeżdżamy do klienta.

Częste pytania

1. Czy skupujecie samochody w dobrym stanie technicznym?

Jak najbardziej tak! Preferujemy skup samochodów używanych w dobrym stanie technicznym. Skupujemy również auta lekko uszkodzone. Nie jesteśmy zainteresowani zakupem auto powypadkowych nadających się do kasacji.


 

2. Czy kupicie moje auto jeśli jest ono uszkodzone?

Skupujemy auta uszkodzone i powypadkowe, ale jeśli auto nadaje się jedynie do kasacji nie będziemy nim niestety zainteresowani. Jeśli nie jesteś pewien w jakim stanie jest Twoje auto skontaktuj się z nami. Umówimy się na spotkanie i wycenę Twojego samochodu.


 

3. Czy odkupicie mój samochoód jeśli ma kierownicę po prawej stronie?

Nie, nie kupujemy samochodów tzw. „anglików”


 

4. Jakie samochody skupujecie?

Skupujemy auta wszystkich marek i modeli, auta sprowadzane, uszkodzone, z dużymi przebiegami, w wersji angielskiej, dostawcze, poleasingowe i te używane na codzień w firmach. Przede wszystkim skupujemy auta, które nie mają więcej niż 12 lat.


 

5. Jak zapłacicie mi za moje auto?

Tak, jak będzie Ci to odpowiadać. Gotówką od ręki, lub przelewem. Ty wybierasz jak, a my płacimy.


 

6. Ile potrwają wszystkie formalności?

Po tym jak uzgodnimy cenę za jaką będziesz zdecydowany pozbyć się swojego auta potrzebujemy sprawdzić stan techniczny samochodu i już możemy odkupić Twoje auto. Najszybsze z naszych transakcji kończyły się sprzedażą samochodu tego samego dnia w którym nastąpił kontakt z klientem.

Wypełnij nasz formularz wyceny, aby przekonać się, jak atrakcyjne warunki może zaoferować Ci nasz skup aut.